home    mapa strony    praca  
  Rozwiązania
  Współpraca Akademicka
  Projekty badawcze
  Sprzedaż i wynajem sprzętu
  Wynajem Tobii T120
  Projektowanie Interakcji
  Outsourcing
  Leasing
  Monitoring reklamy LCD
  Webdesign & Development
Kontakt
formularz kontaktowy
office@eyetracking.pl
   
+22 428 23 85
+22 203 40 99
   
Eyetracking Sp. z o.o.
  ul. Krolowej Aldony 6 / 3
  03-928 Warszawa
zobacz na mapie
   
 
  
Home > Sprzedaż i wynajem sprzętu

Sprzedaż i wynajem sprzętu

Dystrybucja i wynajem urzdze do bada eyetrackingowych

Jestemy autoryzowanym i wyacznym resellerem w Polsce, szwedzkiej firmy Tobii Technology, lidera w tworzeniu narzdzi do bada eyetrackingowych. Poza zakupem umoliwiamy równie wiele elastycznych modeli wprowadzania bada eyetrackingowych, do oferty firm, w tym wynajem wraz ze szkoleniami, leasing, badania demo. Suymy pomoc i wsparciem zarówno od strony technicznej jak i merytorycznej, prowadzimy szkolenia i dziaania doradcze w zakresie projektowania i zarzdzania badaniami eyetrackingowymi. 


 
Kompletne rozwiązanie, dzięki któremu zaprojektujesz, przeprowadzisz oraz opracujesz wyniki badań eyetrackingowych z wykorzystaniem różnorodnych bodźców.
Eyetrackery serii X2 to najnowsze produkty firmy Tobii, które zapewniają wyjątkowe możliwości przeprowadzania badań z wykorzystaniem technologii eyetracking.
Eyetracker nowej generacji, idealne urządzenie do badań które wymagają od respondenta swobody poruszania się, zapewnia szybką i intucyjną obsługę oraz wynki badań dostępne chwilę po rejestracji dzięki oprogramowaniu Tobii Studio.
Monitor 17” z wbudowanym eyetrackerem. Jest to rozwiązanie do prowadzania badań zawartości wyświetlanej na monitorze. Np użyteczności serwisów internetowych, aplikacji a także badań marketingowych i psychologicznych.
Unikalne połączenie wysokiej precyzji próbkowania 300Hz z niespotykaną swobodą ruchów głowy podczas badania, stwarza zupełnie nowe możliwości w dziedzinie prowadzenia badań, kognitywnych i neuro psychologicznych.
Optymalny dla badań TV, badania rynku, użyteczności i badań naukowych Tobii t 60 XL jest jedynym eyetrackerem z szerokim ekranem dostępnym na rynku. Po raz pierwszy pojawia się możliwość przeprowadzenia badania na szerokim ekranie wykorzystując duże formaty.
Przeznaczony do badań które w których materiał badawczy nie może być wyświetlony na monitorze. Np. badania gazet, ulotek, badania użyteczności urządzeń przenośnych, które w trakcie badań respondent trzyma w dłoniach i obsługuje.
Przeznaczony badań użyteczności telefonów i tabletów za pomocą eyetrackerów Tobii X60 lub X120. Wraz z Tobii Studio, dostarcza dedykowane rozwiązanie do prowadzania wysokiej jakości badań eyetrackingowych, urządzeń mobilnych.
Z Tobii Studio przeprowadzanie badań eyetrackingowych oraz ich analiza stało się proste i szybkie. Intuicyjna obsługa programu oraz zaawansowane narzędzia analityczne pozwalają na szybkie i skutczne realizowanie badań.
  
Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży badań eyetrackingowych oraz nowości w ofercie firmy zapisz się na nasz newsletter.

  
  zapisz
(c)2005-2007 Eyetracking Sp. z o.o.                             home    webmaster    mapa strony    praca