home    mapa strony    praca  
  Narzędzia
  Eyetracking
  Badanie behawioralne
  Testy i rozwój ekspercki
  Wywiady FGI / IDI
  Grupy kreatywne
  Crowdsourcing
Kontakt
formularz kontaktowy
office@eyetracking.pl
   
+22 428 23 85
+22 203 40 99
   
Eyetracking Sp. z o.o.
  ul. Krolowej Aldony 6 / 3
  03-928 Warszawa
zobacz na mapie
   
 
  
Home > Testy i rozwój ekspercki

Testy i rozwój ekspercki

Badanie eksperckie

Nasz zespół to osoby z długim stażem zarówno po stronie projektowania aplikacji oraz layoutów www i materiałów reklamowych, zarządzania kategorią i półką czy prowadzenia kamapanii pos i pop ale również osoby z doświadczeniem badawczym. Badania eksperckie obejmują ocenę ekspertów i są to badania najczęściej prowadzone na etapie projektowania koncepcji czy prototypowania w przypadku aplikacji. Dzięki czemu można uniknąć błedów we wstępnej fazie projektowania. Nasza wiedza wynikająca z prowadzenia projektów eyetrackingowych, jest dodatkowym atutem - ponieważ wiemy jak pewne elementy będą postrzegane - jeszcze przed przeprowadzeniem testów ET.


Wyniki

W zależności od struktury badania - badania eksperckie stanowią materiał wyjściowy do kolejnych faz badawczych, lub materiał do stworzenia wytycznych projektowych oraz ogólnego raportu jeżeli badanie eksperckie ma charakter benchmarku.

 
Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży badań eyetrackingowych oraz nowości w ofercie firmy zapisz sie na nasz newsletter.

  
  zapisz
(c)2013 Eyetracking Sp. z o.o.                             home    webmaster    mapa strony    praca