home    mapa strony    praca  
  Informacje
  Informacja o finnasowaniu ze środków UE
  Mapa Strony
  O Firmie
  Oferta badawcza
  Oferta szkoleń
  Współpraca
  Praca
  Kontakt
Kontakt
formularz kontaktowy
office@eyetracking.pl
   
+22 428 23 85
+22 203 40 99
   
Eyetracking Sp. z o.o.
  ul. Krolowej Aldony 6 / 3
  03-928 Warszawa
zobacz na mapie
   
 
  
Home > Współpraca

Współpraca

Oferujemy wspóprac w rónych dziedzinach rynku. Jeli chcesz uzupeni swoj ofert o Eyetracking skontaktuj si z nami

 

Agencje i sieci reklamowe

Proponujemy uzupenienie oferty dla agencji dziaajcych na rynku ATL i BTL gdzie warto dodana w postaci Eyetrackingu przynosi wymierne korzyci zarówno dla agencji jak i klienta. Oferujemy usugi w postaci oceny reklam, kreacji graficznych, elementów projektu CatMan.

Zapraszamy do wspópracy sieci reklamowe, którym oferujemy ocen powierzchni reklamowej bazujc na wynikach bada ET. Korzyci dla naszych parnerów biznesowych jest potwierdzenie lub ukierunkowanie ich dziaa niezalenie czy jest to kreacja czy te kopiowanie istniejcych narzdzi.

 

Domy mediowe

Badania ET wspomagaj dziaalno domów mediowych opiniujc produkowane materiay. Pozwala to unikn kosztownych bdów, które maj bezporednie przeoenie na wizerunek marki i zadowolenie klienta. Odpowiedzialno za przeprowadzenie skutecznej kampani reklamowej czsto wymaga wczeniejszego sprawdzenia, a trudno sobie wyobrazi lepsze od badania etrakingowego poczonego z wywiadami respondentów. Wyniki takiego badnia daj solidn baz do dziaa prowadzonych przez domy mediowe.

 

 

Agencje Badawcze

Proponujemy wspóprac agencjom badawczym, które mog doczy usug ET do swojej oferty i wspólnie przerowadza badania. Gwarantujemy oszczdno czasu, profesjonaln obsug, grup specjalistów i indywidualne podejcie do klienta.

 
Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży badań eyetrackingowych oraz nowości w ofercie firmy zapisz się na nasz newsletter.

  
  zapisz
(c)2005-2007 Eyetracking Sp. z o.o.                             home    webmaster    mapa strony    praca