home    mapa strony    praca  
  Informacje
  Mapa Strony
  O Firmie
  Oferta badawcza
  Oferta szkoleń
  Współpraca
  Praca
  Kontakt
Kontakt
formularz kontaktowy
office@eyetracking.pl
   
+22 428 23 85
+22 203 40 99
   
Eyetracking Sp. z o.o.
  ul. Krolowej Aldony 6 / 3
  03-928 Warszawa
zobacz na mapie
   
 
  
Home > Współpraca

Współpraca

Oferujemy współpracę w różnych dziedzinach rynku. Jeśli chcesz uzupełnić swoją ofertę o Eyetracking skontaktuj się z nami

 

Agencje i sieci reklamowe

Proponujemy uzupełnienie oferty dla agencji działających na rynku ATL i BTL gdzie wartość dodana w postaci Eyetrackingu przynosi wymierne korzyści zarówno dla agencji jak i klienta. Oferujemy usługi w postaci oceny reklam, kreacji graficznych, elementów projektu CatMan.

Zapraszamy do współpracy sieci reklamowe, którym oferujemy ocenę powierzchni reklamowej bazując na wynikach badań ET. Korzyścią dla naszych parnerów biznesowych jest potwierdzenie lub ukierunkowanie ich działań niezależnie czy jest to kreacja czy też kopiowanie istniejących narzędzi.

 

Domy mediowe

Badania ET wspomagają działalność domów mediowych opiniując produkowane materiały. Pozwala to uniknąć kosztownych błędów, które mają bezpośrednie przełożenie na wizerunek marki i zadowolenie klienta. Odpowiedzialność za przeprowadzenie skutecznej kampani reklamowej często wymaga wcześniejszego sprawdzenia, a trudno sobie wyobrazić lepsze od badania etrakingowego połączonego z wywiadami respondentów. Wyniki takiego badnia dają solidną bazę do działań prowadzonych przez domy mediowe.

 

 

Agencje Badawcze

Proponujemy współpracę agencjom badawczym, które mogą dołączyć usługę ET do swojej oferty i wspólnie przerowadzać badania. Gwarantujemy oszczędność czasu, profesjonalną obsługę, grupę specjalistów i indywidualne podejście do klienta.

 
Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje z branży badań eyetrackingowych oraz nowości w ofercie firmy zapisz sie na nasz newsletter.

  
  zapisz
(c)2013 Eyetracking Sp. z o.o.                             home    webmaster    mapa strony    praca